ТПВ

Департаментом організовано проведення постійного моніторингу виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами в Київській області на 2012-2016 роки.  Станом на 01.01.2016 року освоєно 12448,27 тис.грн., на виконання заходів Програми, в тому числі:

– місцевих бюджетів 1848,76 тис.грн.;

– обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – 9595,1 тис.грн.

– інших джерел 1004,41 тис.грн.

Зокрема, у Сквирському районі придбано спеціалізований транспорт для збирання і транспортування ТПВ за рахунок коштів місцевого бюджету. У місті Миронівка обладнано 4 спеціальні майданчики для збирання і тимчасового зберігання відходів, де установлені спеціальні контейнери (8 одиниць), у м. Кагарлик закуплені контейнери для збору ТПВ для Кагарлицького КЖЕП. У місті Березань закуплено контейнери для ТПВ (5 одиниць). В смт Іванків придбано та встановлено 30 од. контейнерів для побутового сміття. У м. Васильків встановлено 60 контейнерів для збору ТПВ. В м. Бровари за рахунок інших джерел придбано 113 контейнерів для збору ТПВ та 40 склопластикових контейнерів для роздільного збору ТПВ. У Богуславському районі закуплено 20 урн для сміття які встановлені у місцях відпочинку мешканців міста Богуслава.

У Бориспільському, Броварському, Володарському, Миронівському,  Макарівському, Рокитнянському Сквирському, Києво-Святошинському районах значну увагу приділено ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ. Загалом у цих районах ліквідовано 763 смітники, на що використано 1578,0 тис.грн. коштів місцевих бюджетів.

У зв’язку з необхідністю вирішення нагальних проблем санітарного очищення населених пунктів Київської області проектною організацією ПрАТ «СТЕК» на замовлення департаменту розроблено проектну документацію «Розроблення проекту санітарного очищення населених пунктів Київської області» за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Мета проекту – створення в Київській області досконалої системи санітарного очищення, впровадження сучасних методів збирання, вивезення та перероблення побутових відходів, прибирання та утримання територій населених пунктів за стандартами провідних Європейських країн. На зазначені цілі використано 995,0 тис.грн. коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Також, у 2015 році за кошти обласного фонду здійснено будівництво полігонів твердих побутових відходів смт Ставище смт Рокитне, яке було розпочато у попередні роки на загальну суму 8504,1 тис.грн.

Департамент ЖКГ © 2017